2019 KARİYER ZİRVESİ

2019 KARİYER ZİRVESİ

Kurs Hakkında

2019 KARİYER ZİRVESİ

ÜNİVERSİTE ONAYLI
“KARİYER VE GELİŞİM ZİRVESİ” SERTİFİKA PROGRAMI

KONTENJANLARLA SINIRLI !!!

“KARİYERİNİZ İÇİN İLK ADIMI BİZİMLE ATIN”

Programın Amacı Nedir?
İş yaşamında da günlük ilişkilerde de “herşey” nasıl iletişim kurduğunuzla ilgilidir. Etkili ve sağlıklı bir iletişim kurma hedefindeyseniz,
iletişimle ilgili tüm davranış biçimlerine hakim olmanız gerekir. Bunun yanında empati yapabilmeli ve beden dilinizi de doğru kullanmalısınız. Hem yöneticiler hem de çalışanlar için gerekli olan bilgileri içeren “Liderlik, Beden Dili, Girişimcilik, Etkili İletişim ve Dijital Pazarlama” eğitimleriyle kişisel gelişim üzerine temel yöntemlerin kavranması hedeflenmektedir.

Kimler için / Kimler Katılmalı?

Güzel ve etkili konuşmak isteyenler,
İşinde atılım yapmak, ilerlemek, iş değiştirmek isteyen profesyoneller,
Ekiplerini daha başarılı yönetmek isteyen liderler, patronlar, yöneticiler,
Kariyer yapmak isteyen öğrenciler, gençler
Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, iş arama sürecinde olanlar ve iş değiştirme niyetinde olan herkes bu eğitime katılmalıdır.

EĞİTİMENLERİMİZ


CANSU CANAN ÖZGEN
AŞKIM KAPIŞMAK
YILMAZ BOZAN
TAYLAN KOZACIOĞLU

LİDERLİK EĞİTİMİ


Kendinizin hem yönetici hem lider olarak farkında olmak, ekibinizin farkında olmak size uzun vadeli bir başarı sağlar.

BEDEN DİLİ EĞİTİMİ


Ağzınızla kuş da tutsanız sözcüklerin karşınızdaki Kişiyi Etkileme Gücü % 7 iken Beden Dilinin Etkisi % 55 tir.

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ


Kendi işini kurmak isteyen bireylerin girişimcilik için sahip olmaları gereken kişisel özelliklerini ortaya koymalarını, gerekli bilgi ve beceriyi kazanmalarını, gerekli bilgi ve beceriyi kazanmalarını ve uygulamalı olarak bu yetkinlikleri elde etmelerini amaçlamaktadır.

 

 

 

ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ


Kendini tanımak, Kendini açmak ve kendini doğru ifade etmek, Karşımızdakini etkin ve ilgili dinlemek, Empati kurabilmek (kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyabilmek), Hoşgörülü ve önyargısız olmak,Eleştirilere karşı açık olmak,Beden dili, göz kontağı, hitap, ses düzeyi vb. kurabilmek etkili iletişimin ana hatlarıdır.

DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ


Dijital pazarlama uzmanı eğitim programında işinizde başarılı olacak yeni yollar ve bu yolların getirdiği öz güvenle kendinizi yeni bir dünya aralayacaksınız. Güçlü bir çevrimiçi stratejisi oluşturarak tüm dünyanın hızla ilerlediği dijital pazarlamanın heyecanlı yolculuğuna adım atacaksınız.

EĞİTİMİ NEREDEN ALABİLİRİM?


Adnan Menderes Üniversitesi Konferans Salonu

PROGRAM SONUNDA HANGİ BELGELERİ ALACAĞIM?


Üniversite Onaylı 5 Adet Başarı Sertifikası Verilecektir

NEDEN SERTİFİKA SAHİBİ OLMALIYIZ?


İlk olarak sertifika programları kişinin kendi sınırları haricindeki sınırların farkına varmasını sağlar. Eğitim aldığınızın, konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzun belgelenmesi açısından sertifika sahibi olmanız önemlidir. Başvuruda bulunduğunuz firmalar ya da kamu kuruluşları diploma haricinde kişinin kendisini nasıl geliştirdiğine dikkat eder. Bu konuda ücretli katılım sağladığınız eğitimlerin geçerliliği olan sertifikalarına sahip olmanız bir avantajdır. BU AVANTAJA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKALARLA SAHİP OLUN!

%100 ULUSLARARASI Geçerliliğe Sahip SÜRESİZ Sertifika Sahibi Olacaksınız!
 

Ders Listesi

BEDEN DİLİ VE ETKİLİ İLETİŞİM

DİJİTAL PAZARLAMA

LİDERLİK VE GİRİŞİMCİLİK